معرفی کسب و کار

تاریخچه:

گروه صنعتی ایران برس فعالیت خود را در سال 1320 در زمینه ساخت انواع برس و جارو  آغاز کرد.این شرکت در سال 1358 با عرضه قلم های مخصوص نقاشی با نام تجاری پنگوئن ,انقلابی در صنعت تولید برس و قلم مو در کشور بوجود آورد.

این مجموعه در سال 1375 در راستای اهداف خود به سمت خود کفایی تولید انواع نخ های تک رشته PET,PP,PBT, ,PA ,PVC را در انواع سایزها و اشکال مختلف آغاز نمود و در حال حاضر اولین تولید کننده نخهای PVC در کشور است.که علاوه بر فتح بازارهای داخلی توانسته محصول خود را به خارج از کشور نیز صادر کند.

ایران برس در بسیاری از حوزه ها شرکت نو آور بوده تا آنجا که با تولید منوفیلامنت نخ سوراخ دار با دستگاههایی که توسط مهندسین این شرکت طراحی و تولید شده موفق به اخذ لوح تقدیر از انجمن صنعت پلاستیک کشور به دلیل نو آوری و خلاقیت گردیده.این شرکت دومین تولید کننده این محصول دردنیاست و از این بابت تنها یک شرکت ایتالیایی رقیب ایران برس محصوب میشود.

ایران برس همچنین با توجه به مولفه هایی چون قیمت و کیفیت, تامین کننده نیاز مواد اولیه سایر کارخانجات وطنی فعال در زمینه تولید قلم و برس میباشد.

مجموعه ایران برس با مدیریت برادران ظهیری به لطف حمایت  مصرف کنندگان گرامی با نزدیک به یک قرن تجربه و بالاترین حجم تولید ,بهترین کیفیت ,استفاده از جدیدترین تکنولوژی و فن آوری روز دنیا و با بهره جستن از تجربه و تخصص نیروی کارآمد و با هدف جلب رضایت مشتریان خود از تولید کنندگان بزرگ و معتبر قلم ,غلتک ,برس و نخ تک رشته (منوفیلامنت) در دنیا میباشد .